RANNAMÕISA TAVANDIMAJA SAI NIME!

Rahuliku advendiaja algusest, 2. detsembrist 2018 alates, kannab käesoleval aastal valminud Rannamõisa mändide keskel ja kiriku vahetus läheduses asuv arhitektuuriliselt kaunis hoone nime:
Rannamõisa tavandimaja Helin.

Rannamõisa tavandimaja nimekonkursile esitatud nimede hulgast osutus parimaks Maie Varter’i pakutud nimi "Helin". Osaühingu Strantum juhatuse liige Meelis Härms tunnustas konkursi võitjat tänukirjaga ning autasuks andis üle Rene Jakobsoni loodusfoto, millel ilutseb virmaliste taustal suure võraga tammepuu. Puu kui elu sümbol, iseloomustab ilmekalt tavandimaja olemust. Siia tullakse tähistama, austama uut elu – sündi, elu erinevaid tähtpäevi ja ka elust lahkumist. Foto on pildistatud Harku vallas, Vääna Viti kandis.

Arhitekt Reio Avaste loodud kaasaegne uusgooti stiilis ehitis oli ühtlasi 2018 aasta puitehitiste konkursil nominentide hulgas ning pälvis eritähelepanu ja tänukirja kui hästi kavandatud uusehitis ajaloolises keskkonnas.

Modernse hoone avar ja kvaliteetse akustikaga saal on suurepärane koht erinevate tseremooniate, kontsertide, näituste jm ürituste korraldamiseks.

Rannamõisa tavandimaja Helin on ootel, võtke ühendust!

Ruumide broneerimisega tegeleb Rannamõisa tavandimaja Helin juhataja:
Tarmo Vaino, tel 53 81 0152, 603 2050 ja e-post: tarmo@strantum.ee

Fotod: Liina Rüütel, Ülo Russak

Popup