OÜ STRANTUM

Reg. kood 10731164
KMKR EE 100680472 

Kooli 2A, Tabasalu
Harku vald, Harju maakond

Üldtelefon: 602 6480
e-post: strantum@strantum.ee

Avariitelefon: 53 44 45 84

Klientide vastuvõtt:
E 14.00 – 18.00
N 09.00 – 12.00
Muul ajal kokkuleppel

Oleme avatud:
E-N 9.00 – 17.00
R 9.00 – 15.00

Töötajate kontaktid

Nimi Ametinimetus Telefon e-postiaadress
JUHTKOND
Meelis Härms  Juhataja 602 6480 strantum@strantum.ee
HALDUSOSAKOND
Aaro Schmalz  Haldusosakonna juhataja 602 6486 haldus@strantum.ee
Heigo Härmas Haldur 602 6486 heigo@strantum.ee
SPORDIOSAKOND
Administraatorid 603 2166 info@tabasalusport.ee
VEEOSAKOND
Vaido Valing Veeosakonna juhataja 602 6485 vesi@strantum.ee
Indrek Oja Kliendihaldur (lepingute sõlmimine) 602 6497 indrek@strantum.ee
Steve Võsu Veespetsialist (tehnilised tingimused, projektide kooskõlastamine) 602 6492 steve@strantum.ee
Erko Valdt Meister (santehnilised teenustööd, kinnistutorustike ehituse järelevalve) 602 6489 erko@strantum.ee
SOOJUSOSAKOND
Rein Pihlak Soojusosakonna juhataja 602 6483 rein@strantum.ee
RAAMATUPIDAMINE
Ireen Sepamaa Finantsjuht 602 6488 ireen@strantum.ee
Merje Vill Raamatupidaja 602 6494 merje@strantum.ee